Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Kaip priklijuoti grindjuostes?

Przyklejanie listwy podlogowej zdjecie 1 sm Grindjuostės - ne tik dekoratyvinis, bet konstrukcinis ir praktiškas dizaino elementas vietoj vidaus apdailos pabaigimo, formuoja vizualiai užbaigtą perėjimą. Grindjuostės uždengia išorinį paviršių ir visus galimus pažeidimus, kurie susiformavo kampe, kuris jungia vertikalios sienos ir grindų dangos horizontalią plokštumą.

 

Grindjuostes surinkimas yra pakankamai paprastas, todėl tai gali būti padaryta nepriklausomai, nereikalaujant meistro.

 

Grindjuostes montavimą geriausia pradėti nuo kampo,  mechaniškai pritvirtintinant  varžtais arba klijuoti ant lygios,  sausos ir švarios sienos.

 

Šiandien statybinių medžiagų rinkoje yra įvairių medžiagų ir dizaino grindjuosčių. Jos klasifikuojamos pagal jų medžiaga: Plastikinės (PVC),metalinės, medžio masyvo ir lukšto, MDF (vidutinio tankio medienos plokštė). Jei sienoje prie grindų yra įrengti elektros laidai, vamzdžiai ar kitos kliūtys, kurios neleidžia naudoti varžtų ar vinių , juostos tvirtinimui rekomenduojama naudoti:  montažinius klijus 48A, klijuojantį hermetiką "Fix All Classic " arba MS polimero klijus "Fix All High Tac" (tai itin didelės pradinės sukibimo jėgos klijai, kurie klijuoją beveik visas medžiagas skirtingomis aplinkybėmis).

 Jei klijuojama su 48A klijais tada klijavimo procedūra yra tokia:

  • Su tinkamu pistoletu pasirinkti klijai yra užtepami ant vieno iš pasirinkto paviršiaus, arba grindjuostė arba sieną. (1 pav)

  • Priglausti grindjuostę prie sienos, ir leisti klijams pasiskirstyti, ir priglusti prie paviršių, tada grindjuostę atitraukti nuo sienos. (2 pav)

  • Atitraukus palaikyti apie 5-10 min. tada vėl priglausti prie sienos ir stipriai užfiksuoti, perteklių nuvalyti. (3 paveikslas)

Foto galerija

РЕКОМЕНДУЕМЫЕ ПРОДУКТЫ