Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Langų šiltas montavimas (SWS tehnologija)

Ciepły montaż okien w technologii SWS

Soudal Window System suteikia mums galimybę tinkamai montuoti langus , todėl vadinama "šiltu langų montavimu". Ši sistema yra veiksmingą ir saugi langus montavimo sistema veikianti pagal  principą "Hermetiškiau viduj nei išorėj."

 

Garų difuzijos nepralaidumas ir juostos naudojimas - tai vienintelis būdas apsaugoti poliuretano putų sluoksnius nuo aplinkos drėgmės prasiskverbimo. Tik sausos putos gali turėti termoizoliacinius ir akustinių parametrus.

 

1. Paviršiaus paruošimas
Vieta kurioje bus statomas lango rėmas turėtų būti lygi, švari tam, kad būtų galima tinkamai uždengti juostomis. Nelygų paviršių, pvz.. akytas blokas  (foto 1), būtina išlyginti cementuojant ar tinkuojant. Poto paviršių padengti gruntu (pvz., apačią - giluminiu gruntu WBPR-21P - džiūvimo laikas apie 20 min.); Išlygintas paviršiusfoto 2 ir foto 3.

 

2. Juostos tvirtinimas prie rėmo
Priklijuokite garams ir orui nelaidžia juostą (raudona) vidinėje pusėje (foto 4) bei garams ir orui laidžią juostą (balta) išorinėje pusėje (foto 5).Kampams  palikite po maždaug 4 cm, taip vadinamos „ausys” (foto 6).

 

3. Lango tvirtinimas mehcniškai
Įstatykite lango rėmą į vietą, išlyginti jį horizontaliai ir vertikaliai (foto 7), laikinai sutvirtinamas su kyliukais (foto 8). Mechaniškai tvirtinama varžtaos, kištukais ar konsolėmis nuo viršaus į apačią  (foto 9).

 

4. Garų pralaidžios juostelės klijavimas išorėje
Nulupkite apsauginį sluoksnį ir priklijuokite prie prieš tai paruošto ir gruntuoto paviršiaus (foto 10). Norint pasiektį efektyvesnį juostos sukibimą rekomenduojamą juosta gerai prispausti, pvz. volelio pagalba. Juostos turi būti apsaugotas nuo atmosferos poveikio per 3 mėnesius nuo priklijavimo.

 

5. Tarpų užpildymas montavimo putomis
Tarpai tarp sienos ir lango rėmo  turi būti visiškai užpildyti tampria izoliacine medžiaga, kuri kompensuotų lango rėmo judėjimą,  temperatūros svyravimus ir aplinkos atmosferos pokyčius. Geriausi rezultatai šioje srityje pasiekiami aukštos kokybės poliuretano putomis. Remiantis projektavimo specifika ir lango pozicija naudojamos tokios putos: Soudafoam Professional, Soudafoam Маxi, Soudafoam Low Expansion, Flexifoam.
Prieš klijuojant putas šiek tiek sudrėkinkite paviršius - tai pagreitins polimerizacijos procesus ir pagerins putų ląstelių struktūrą. Užpildykite tarpus nepilnai, nes putos plėsis kietėjant. Purškiant putas stengtis neviršyti 3 cm putų storio (foto 11). Putoms visiškai sukietėjus, jas atsargiai apipjaustyti. (foto 12).

 

6. Garų nepralaidžios juostos klijavimas viduje
Garams nepralaidi (raudona) juosta apsaugo poliuretanines putas nuo drėgmės prasiskverbimo vidaus. Nulupkite apsauginį sluoksnį ir priklijuokite prie prieš tai paruošto ir gruntuoto paviršiaus (foto 13). Norint pasiektį efektyvesnį juostos sukibimą rekomenduojamą juosta gerai prispausti, pvz. volelio pagalba. Reikalui esant ten, kur langas tvirtinamos mechaniškai, ar turi kokių nors kitų pažeidimų ar auselą - naudotkite klijus Soudafoil arba Vapourseal.

Foto galerija