Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Betoninių grindų ir sienų siūlų sandarinimas

soudatherm-ocieplanie-budynku-panelami-izolacyjnymi-sm

 

Dideli plotai betoninių grindų būtinai atsikiriami  siūlėmis, tai kompensuoja judėjimus, kuris atsiranda cheminių reakcijų metu, susitraukimas (ypač, tiesiog užpiltom grindims) ir šilumos susitraukimas / plėtimosi rezultatas (diena / naktis, vasara / žiema).

 

 

Grindys patiria įvairias apkrovas, pvz.. drėgmės ir  cheminių medžiagų poveikį, mechaninio apkrova, ir t.t. Siekiant užtikrinti grindų tvarumą ir mechaninį stiprumą, ypač siūlių kraštuose -tarpus reikia užpildyti teisingai ir tinkamai naudojant hermetikus.

 

 

1. Po kruopštaus siūlės valymo (vėdinimo ir  dulkių valymo ), apklijuokite siūlės kraštus su apsaugine popierine izolaicija, tam kad apsaugotumėte betono grindis nuo nešvarumų sandarinimo metu.


2. Kad tinkamaisandarinti siūles (ypatingai gilesnes) naudojamas termoplastinis sandariklis PU/PE(foto 1) tokiu gyliu, kuris yra lygus pločiui. Rekomenduojamas skersmuo yra 1,25 x siūlės plotis. Netinkamas siūlės pildymas , susilpnina atsparumo jėgą ir gali sukelti hermetiko trūkinėjimas ir atsiskyrimus nuo paviršiaus.


3. Siūles reikėtų paruošti gruntu PRIMER 100 ar 150 (priklausomai nuo pasirinkto hermetiko) 1 – 4 valandas prieš tepant hermetiką (foto 2).  Gruntas naudojamas siekiant užtikrinti uždarytas užpildymo poras, stiprinti ir gerinti ląstelių paviršiaus sukibimą su sandarinimui pasirinkta medžiaga.


4. Hermetiką tepti su rankiniu ar pneumatiniu pistoletu (foto 3).Su mentele pašalinti hermetiko pertekliu ir išlyginti su muiluotu vandeniu  ar  specialų įrankiu (foto 4).


5. Po visų darbų pašalinkite užklijuotas apsaugines juostas  ir leiskite hermetikui pilnai išdžiūti  (foto 5).

Foto galerija