Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Istorija

soudal
office

„Soudal“ koncernas, pasaulinis statybinės chemijos rinkos lyderis, jau daugiau nei 50 metų nustato pramonės vystymosi kryptį, turėdamas neabejotiną rangovų pasitikėjimą. Šiuo metu tai pasaulyje stambiausias aerozolinių poliuretano putų gamintojas ir pirmaujantis hermetikų, klijų ir stogo dangų chemikalų tiekėjas. Dėka sistemingų investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, atvirumo naujoviškiems sprendimams ir prisitaikymui prie vietinių rinkų poreikių, koncernas pasiekė lyderio pozicijas tarptautinėje statybinių cheminių medžiagų rinkoje. Centrinė būstinė, logistikos ir operacijų bei tyrimų ir plėtros centras yra įsikūrę Belgijoje, o pardavimo biurai ir dukterinės įmonės jau yra įsikūrusios 130 pasaulio šalių. Koncernas turi 23 gamyklas Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje.

„Soudal“ koncernas buvo įkurtas daugiau nei prieš 55 metus, o atstovybė Lietuvoje, įsikūrusi Vilniuje, veikia nuo 1997 metų.

„Soudal“ yra vienas iš svarbiausių modernių technologijų ir sistemų šalininkų - visiškai atitinkančių Europos energijos vartojimo efektyvumo didinimo strategiją (EPBD). Tai patvirtina Lietuvos rinkoje diegiamos Soudal langų sistemos SWS, šilumos ir garso izoliaciniai, sandarumo sprendimai. Soudal produktus žino kone visi specialistai dirbantys statybos sektoriuje ir ne tik. Nuo langų gamintojų iki jų montuotojų, nuo ventiliuojamų fasadų iki rekuperacijos gamybos...

„Soudal“ naujoviški ir technologiškai pažangūs produktai naudojami pačiuose sudėtingiausiuose statybos projektuose visame pasaulyje. Lietuvoje, be kitų, „Soudal“ produktai buvo naudojami: Avia Solutions Group arena, Valdovų rūmai, Lietuvos respublikos generalinė prokuratūra, Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatras, pirmas Lietuvoje A++ energetinės klasės pastatas, Radisson Blu Hotel Lietuva, Hilton Garden Inn Vilnius City Centre, Grojantis ir šviečiantis fontanas (Radviliškis) ir daugybėje kitų renovuojamų namų, visuomeninių pastatų ir t.t.