Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

soudatherm-ocieplanie-budynku-panelami-izolacyjnymi-smIzoliuojant pastatus putoplastu, lengviau ir greičiau tai daryti naudojant klijus Soudatherm.


1.Paviršiaus parengimas
Paviršiai (sienos) turi būti lygios, švarios ir tvarios. Prieš pradedant dirbti, nuvalyti senų klijų likučius, seną  gipso sluoksnį, paviršių purvus ir nuolaužas. Jei reikia, išlyginkite paviršiu su tinkamu išlyginamaja mase. Dulkėtus paviršius gruntuoti atitinkama emulsija. Langus ir duris uždengti (foto 1).

 

Ciepły montaż okien w technologii SWS

Soudal Window System suteikia mums galimybę tinkamai montuoti langus , todėl vadinama "šiltu langų montavimu". Ši sistema yra veiksmingą ir saugi langus montavimo sistema veikianti pagal  principą "Hermetiškiau viduj nei išorėj."

 

Garų difuzijos nepralaidumas ir juostos naudojimas - tai vienintelis būdas apsaugoti poliuretano putų sluoksnius nuo aplinkos drėgmės prasiskverbimo. Tik sausos putos gali turėti termoizoliacinius ir akustinių parametrus.

 

soudatherm-ocieplanie-budynku-panelami-izolacyjnymi-sm

 

Dideli plotai betoninių grindų būtinai atsikiriami  siūlėmis, tai kompensuoja judėjimus, kuris atsiranda cheminių reakcijų metu, susitraukimas (ypač, tiesiog užpiltom grindims) ir šilumos susitraukimas / plėtimosi rezultatas (diena / naktis, vasara / žiema).

 

 

przyklejanie-lustra sm

Mechaninės tvirtinimo detalės (varžtai) visam laikui sugadina sieną ir jo paviršiaus. Priešingu atveju siulome naudoti SMX polimero klijus - "Fix All HT" ar klijuojantį hermetiką veidrodžiams "MIR-O-BOND" , norint pasiektį tinkamą veidrodžio fiksaciją  be gręžimo ir mechaninio tvirtinimo.

 

przyklejanie-lustra sm

Vonia be pelėsių - arba kaip savarankiškai atnaujinti siūlės hermetiku aplink vonią ar kriauklę?

Nepaisant to, kad šiuo metu rinka siūlo daug produktų silikono valymui , bet labiausiai veiksmingas būdas pagerinti vonios estetika ir atsikratyti pelėsių yra visiškas hermetiko keitimas. Šį darbą galite padaryti patys, net jei jūs neturite specialių žinių ar profesionalių įrankių ..

 

montaz-skrzynki-pocztowej 01 sm Kartais susiduriame su situaciją, kad norime pakabintį ir pritvirtinį pašto dėžutę ar kitą sunkesnį daiktą ten , kur mes negalime naudoti varžtų dėl techninių ir estetinių priežasčių. Kaip elgtis tokioje situacijoje? Atsižvelgiant į  tai ,kad reikalingas labai stiprus pradinis sukibimas ir puikus sukibimas su beveik visų paviršiais, mes rekomenduojame naudoti  hibridinio polimero klijus Fix All High Tack. Tai klijai turintys 320kg/10cm2 sukibimo jėgą.