Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Soudal, UAB
Įmonės kodas 111614335
PVM mokėtojo kodas LT116143314

Didmeninė prekyba

Adresas:
Kaimelio g.13, Vilnius, Lietuva
Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Tel: +370 527 22 702
Fax:
+370 523 00 190
el.paštas:
soudal@soudal.lt

Tatjana Turovceva
Direktorė
Tel. +370 698 09 646
tatjana@soudal.lt
Gintaris Maslauskas
Technikos direktorius
Tel. +370 698 74 401
gintaris@soudal.lt
Mindaugas Gaušys
Vadybininkas
Tel. +370 670 59 207
mindaugas@soudal.lt
Rimvydas Jurėnas
Vadybininkas
Tel. +370 698 72 550
rimvydas@soudal.lt
Gintautas Grabauskas
Vadybininkas
Tel. +370 698 35 719
gintautas@soudal.lt
Igor Guida
Vadybininkas
Tel. +370 698 22 318
igor@soudal.lt
Artiom Sosnovskij
Vadybininkas
Tel. +370 694 13 049
artiom@soudal.lt
Arūnas Normantas
Klaipėdos regionas Vadybininkas
Tel. +370 680 52 592
arunas@soudal.lt