Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Daugiau nei 30 metų imamės veiksmų, kad apsaugotume klimatą ir sumažintume savo poveikį aplinkai.

Silikono gamybos įmonėje Momentive dirba 32 gamybos darbuotojai kurie statybos pramonei gamina acetoksi bei neutralius silikonus. Aikštelė su veikiančiomis 10 000 m² gamybos patalpomis skirta aukštos kokybės silikono gamybai.

Mes didžiuojamės galėdami pranešti, kad Soudal Holding generalinis direktorius Dirkas Coorevitsas išrinktas geriausiu 2020 metų vadovu. Prizą asmeniškai įteikė Belgijos ministras pirmininkas Briuselyje Aleksandras De Croo. Sveikiname Dirką, linkime ir toliau sėkmės!

Garsi konsultacijų bendrovė Deloitte antrą kartą iš eilės pripažino geriausiai 2020 m. valdomą įmonę Belgijoje Soudal NV. Kiekvienais metais iš kruopščiai atrinktų bendrovių išrenkama viena geriausių finansinių rezultatų pasiekusi įmonė. Apdovanojimas buvo įteiktas bendrovės valdybai, tačiau prisiminkime, kad joje dirbo visi tarptautinio holdingo darbuotojai.

Balandžio 22 d. Šanchajuje, Belgijos koncernas Soudal - pasaulinis statybinės chemijos sektoriaus lyderis - pasirašė strateginės partnerystės sutartį su pagrindiniu apdailos medžiagų tiekėju Kinijoje Nippon Paint. Dėka efektyvaus Nippon Paint mažmeninės prekybos tinklo - Soudal poliuretano putos, klijai ir hermetikai bus plačiai pristatomi Kinijos rinkai.

TURNHOUT - "Soudal" didžiuodamasi praneša apie Pietų Korėjos gamintojo Dong Yang Silicone Co Ltd įsigijimą. Bendrovė turi 30 milijonų eurų apyvartą ir produktų portfelį, panašų į "Soudal". Šis įsigijimas yra dar vienas žingsnis link geografinės Soudal plėtros ir stiprina savo poziciją Azijos rinkose.

Belgijos hermetikų, klijų ir PU putų gamintojui 2015 metai buvo nuostabūs, pasiekti nauji rekordai apyvartoje bei grynuose rezultatuose. Soudal tęsia savo spartaus augimo strategiją su apyvartos padidėjimu 12 procentų, iš kurių  grynasis rezultatas padidėjo iki 23m  €. Soudal turi 54 filialus ir 15 gamybos padalinių visame pasaulyje.

SOUDAL - viena didžiausių poliuretano putų gamintoja pasaulyje, pirmaujanti sandarinimo medžiagų, klijų ir stogo hermetikų tiekėja, plečia savo veiklą Skandinavijos kryptimi.