Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

SOUDAL įsigijo Švedijos kompaniją Proflex AB

SOUDAL - viena didžiausių poliuretano putų gamintoja pasaulyje, pirmaujanti sandarinimo medžiagų, klijų ir stogo hermetikų tiekėja, plečia savo veiklą Skandinavijos kryptimi.


2016 metų vasario 10 dieną, Soudal įsigijo vieną iš savo importuotojų - Proflex Trading AB  įmonę, išlaikydama visas darbuotojų vietas. Tokiu būdu  įmonė Proflex tapo Soudal 54-ają partnere. Švedijoje ši įmonė kelis dešimtmečius buvo išskirtinė importuotoja ir įrodė kad yra patikima partnerė profesionalių statybinių medžiagų rinkoje. Kartu su  Soudal produktų platinimu, Proflex užima stabilią padėtį, kaip pramoninių produktų gamintoja, kas yra laikoma dideliu privalumu Soudal Langų montavimo sistemos plėtroje . Norint pasiekti visišką integraciją Soudal tarptautinės grupės struktūroje, bendrovės pavadinimas bus pakeistas į Soudal Proflex AB. Proflex vadovas Hakan Blooms  (Hakan Blomme) tapo Švedijos Soudal pagrindinės atstovybės vadovu.

prestiżowe statuetki Top Buildera 2016Soudal pagrindinis tikslas bus  gerai žinomų prekinių ženklų - Fix ALL®, Silirub® Genius Gun®.  tolimesnė plėtra.

Pasak Håkan Blomme:
"Soudal tiesioginis dalyvavimas  šioje rinkoje atvers kelią į didžius novatoriškus produktus, kurie jau įrodė savo privalumus  kitose pasaulio šalyse. Mes pamažu pristatysime šias naujoves, visada atsižvelgiant į konkrečius reikalavimus Švedijos rinkoje.


"Atidarydami naują filialą Skandinavijoje,  norime sustiprinti ir išplėsti savo vietą rinkoje. Dukterinės įmonės Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje,  suteikia mums dideles augimo galimybes ateityje skandinavijos rinkoje. Proflex įsigijimas yra tik dar vienas logiškas žingsnis besiplečiant visame pasaulyje ", - teigė Soudal  generalinis direktorius Dirk'as Coorevits'as (Dirk Coorevits).