Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Soudal pradeda savo jubiliejinius 50 metus su nuostabiais skaičiais

Belgijos hermetikų, klijų ir PU putų gamintojui 2015 metai buvo nuostabūs, pasiekti nauji rekordai apyvartoje bei grynuose rezultatuose. Soudal tęsia savo spartaus augimo strategiją su apyvartos padidėjimu 12 procentų, iš kurių  grynasis rezultatas padidėjo iki 23m  €. Soudal turi 54 filialus ir 15 gamybos padalinių visame pasaulyje.


Organiškas augimas
2015 metais buvo pasiektas naujas rekordas Soudal bruto apyvarta išaugo nuo 65M € iki 630M € . Per pastaruosius penkis metus Soudal pasiekė neįtikėtiną augimą – 300M €. Šie skaičiai pasiekti dėka palaikomos augimo strategijos, skiriant didžiuli dėmesį  organiniam augimui. Nuviliantys rezultatai Kinijos ir Rusijos regionuose dėl nenuspėjamų valiutų kursų keitimo, buvo kompensuoti puikiais rezultatais  Europoje, Amerikoje ir Vidurio Rytuose. Buvimas visame pasaulyje tiek didmeninės tiek mažmeninės prekybos sektoriuje padėjo natūraliam ir subalansuotam bendrovės augimui.

Tarptautinė plėtra
Augimas ir plėtra visada buvo pagrindiniai Soudal tikslai. Birželį Latvijos bendrovė Tenachem buvo prijungta prie Soudal tinklo, tai išplėtė produktų įvairovę stiklo paketų gamyboje. Tai suteikia galimybę būti dar labiau konkurencingai įmonei šioje srityje, siūlant platesnį produktų asortimentą. 2015 metais Soudal atidarė tris naujus filialus Tailande, Vietname ir Maroke, tai Soudal padėjo sustiprinti savo vietą Rytų Azijos, Afrikos ir aplinkinių šalių rinkose. 2016 metai Soudal įmonei taip pat prasidėjo gerai – Soudal  įsigijo vieną iš savo platintojų „Proflex“, kuri buvo pervadinta į Soudal Proflex AB.

Šventiniai 2016 metai
2016 metais Soudal švenčia savo 50 metų jubiliejų. 1966 metų rugsėjo 19 dieną, Vic Swerts įkūrė kompaniją kurioje dirbo vienas žmogus. Tuometinė metinė apyvarta buvo lygi apyvartai, kuri šiuo metu yra padaroma  per 15 minučių. Kompanijos tikslas yra pasiekti 700M € apyvartą 2016 metais,  o planas 2020 metams – 1mlrd €.

Iš Soudal įkūrėjo ,bei prezidento Vic'o Swerts'o kalbos: “Nepaisant  kai kurių nusivylimų, mes užbaigėme 2015-tus metus su puikiais augimo rodikliais. Mane tai ramina ateičiai. Soudal gali švęsti savo 50 metų jubiliejų stilingai, ir dėl to mes visi turime didžiuotis! Esu užtikrintas , kad mes galėsime pasiekti šiuometinius tikslus, jei visi kartu atkakliai ir sunkiai dirbsime.“