Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Soudal praneša apie Pietų Korėjos hermetikų gamintojo Dong Yang įsigijimą

TURNHOUT - "Soudal" didžiuodamasi praneša apie Pietų Korėjos gamintojo Dong Yang Silicone Co Ltd įsigijimą. Bendrovė turi 30 milijonų eurų apyvartą ir produktų portfelį, panašų į "Soudal". Šis įsigijimas yra dar vienas žingsnis link geografinės Soudal plėtros ir stiprina savo poziciją Azijos rinkose.

 

Dong Yang Silicone įkurta 2003 m., kuria ir gamina silikoninius, MS polimerinius ir akrilo hermetikus. Įmonėje dirba 52 žmonės, daugiausia dėmesio skiriama statybos pramonei, pramonės rinkoms ir stiklinimo pramonei. Šiuose sektoriuose Dong Yang pasiekė pirmaujančią poziciją Korėjos vidaus rinkoje.

 

Dabartinis Dong Yang valdymas ir bendrovės darbuotojai išliks. Artimiausiais metais planuojama plėsti tiek gamybos pajėgumus, tiek užimtumą.

 

Vic Swerts, Soudal įkūrėjas ir prezidentas: Dong Yang įsigijimas atitinka mūsų strategiją sustiprinti pardavimų ir gamybos pajėgumus Azijos rinkoje. Tai yra mūsų geografinės plėtros dalis, mūsų trečioji augimo etapas, produktų naujovėmis ir naujų programų kūrimu. Kaip ir ankstesnių užsienio kompanijų įsigijimų atveju, Dong Yang įsigijimas bus naudojamas kaip pagrindas tolesniam augimui pačioje šalyje ir platesniame regione. Mes planuojame investuoti į Dong Yang plėtrą ir pridėti savo produktus. Dong Yang tapo mūsų 17-ąja gamybos vieta visame pasaulyje. Tai yra naujas svarbus žingsnis link Soudal pasaulinių ambicijų ir mūsų 1 milijardo eurų apyvartos 2020 m. tikslui pasiekti.