Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Soudal ir Nippon Paint China paskelbė strateginę partnerystę

Balandžio 22 d. Šanchajuje, Belgijos koncernas Soudal - pasaulinis statybinės chemijos sektoriaus lyderis - pasirašė strateginės partnerystės sutartį su pagrindiniu apdailos medžiagų tiekėju Kinijoje Nippon Paint. Dėka efektyvaus Nippon Paint mažmeninės prekybos tinklo - Soudal poliuretano putos, klijai ir hermetikai bus plačiai pristatomi Kinijos rinkai.


Kinija yra viena greičiausiai augančių statybų rinkų pasaulyje ir kiekvienais metais auga įspūdingais tempais. Belgijos koncernas savo pozicijas šioje šalyje gerokai sustiprino 2011 m., perimdamas LNX silikoninių hermetikų prekės ženklą iš Bluestar Sillicone. Ilgalaikės strateginės partnerystės su Nippon Paint sudarymas yra dar vienas svarbus žingsnis įsitvirtinant Soudal veiklą Kinijoje.
 
Nippon Paint yra pirmaujanti Kinijos vidaus apdailos medžiagų tiekėja ir stambus žaidėjas Azijos dažų rinkoje. 2019 m. įmonės apyvarta siekė 7 mlrd. USD. Pagrindinis Nippon Paint sėkmės elementas yra tikslus klientų poreikių atpažinimas - jie kelia aukštus reikalavimus apdailos ir dekoravimo darbams naudojamiems gaminiams, ypatingą dėmesį skirdami tokiems aspektams kaip patikimumas, aukšta kokybė, saugumas sveikatai ir aplinkai. Soudal siūlomi sprendimai apjungia šias charakteristikas. Bendrovė siūlo platų produktų asortimentą, kurie pasižymi aukštu efektyvumu, ilgu galiojimo laiku ir priskiriami statybinėms medžiagoms, kurių išmetamų lakiųjų medžiagų kiekis yra minimalus (EC1 Plus sertifikatas).
 
Nippon Paint suteiks Kinijos klientams kuo platesnę prieigą prie Soudal silikonų, klijų ir poliuretano putų, pasinaudodamas savo stipriu mažmeninės prekybos tinklu. Ji taip pat rengs mokymus apie Soudal sprendimus statybų profesionalams. Belgijos koncerno atstovai neabejoja, kad šis bendradarbiavimas padės giliai įtvirtinti Soudal pozicijas Kinijos rinkoje. Mes didžiuojamės savo strategine partneryste su Nippon Paint. Mes vertiname tas pačias vertybes ir vadovaujamės tais pačiais ilgalaikiais verslo tikslais. Abipusė pagarba taip pat yra tvirtas mūsų bendradarbiavimo pagrindas. Kartu kursime savo ateitį Kinijoje - apibendrina Soudal Group generalinis direktorius Dirkas Coorevitsas.