Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį.

Skaityti daugiau

Soudal įsigyja silikono gamybos įmonę iš Momentive Performance Materials

Silikono gamybos įmonėje Momentive dirba 32 gamybos darbuotojai kurie statybos pramonei gamina acetoksi bei neutralius silikonus. Aikštelė su veikiančiomis 10 000 m² gamybos patalpomis skirta aukštos kokybės silikono gamybai.

Darbuotojų žinios ir patirtis puikiai dera su pasauline Soudal Group grupės veikla, jau valdančia 10 hermetikų gamyklų visame pasaulyje. Šie papildomi pajėgumai leis Soudal paskatinti tolesnį aukštos kokybės hermetikų gamybos augimą.

Dirkas Coorevitsas, Soudal generalinis direktorius: „Mes didžiuojamės šiuo nauju tarptautiniu įsigijimu. Tai puikiai atitinka mūsų tarptautinius augimo siekius ir užtikrins būsimos plėtros galimybes. Mes sveikiname visus Momentive gamybos įmonės darbuotojus prisijungus prie Soudal Group.“ Gamybos operacijos Bergen op Zoom aikštelėje išlieka nepakitusios, o Momentive ir Soudal yra susitarę palaikyti nenutrūkstamą darbą viso pereinamojo laikotarpio metu.

Ateities investicijos optimizuos gamybą ir užtikrins sklandžią integraciją į Soudal Group. Ši gamykla taps 23-oji Soudal gamybos vieta visame pasaulyje.